Welke goot moet ik kiezen voor mijn veranda?

Welke goot moet ik kiezen voor mijn veranda?

Bij de aankoop van een veranda zijn veel factoren waar u aan moet denken, een van die factoren is welke goot perfect bij uw veranda past. Het is afhankelijk van de breedte van uw veranda welke goot het beste past.

Welke soorten goten zijn er?

  • Standaard vlakke goot

  • Extra sterke GIGA goot

Standaard vlakke goot

De standaard vlakke goot is geschikt voor de wat minder brede veranda’s. Wanneer de veranda te breed of te diep is, zullen er meer staanders nodig zijn
wat zorgt voor een minder vrij uitzicht. 
De standaard vlakke goot is ideaal voor de smallere veranda’s. Ook zit er verschil in het hebben van een polycarbonaat of een glazen dak.
Doordat glas zwaarder is dan polycarbonaat is het draagvlak van de goot wat minder, waardoor er eerder meer staanders gebruikt moeten worden.

Extra sterke GIGA goot

De extra sterke GIGA goot is zoals u op de afbeelding ziet voorzien van extra lagen staal, dit zodat die een stuk sterker is. Doordat de goot extra sterk is kunnen twee staanders een groter draagvlak aan dan de standaard vlakke goot. Ook hierbij geldt het weer dat glas zwaarder is dan polycarbonaat, en daarom verschilt het hoeveel staanders u nodig heeft. Wanneer u een veranda van 300cm diep heeft kan de veranda tot 700cm breed zijn met slechts twee staanders. Hierdoor heeft u dus een uiterst vrij uitzicht doordat u geen staander in het midden heeft.

Door de GIGA goot wordt uw veranda een echte Expert Edition!

Bent u geïnteresseerd in een veranda na het lezen? Plan dan nu een afspraak in en kom langs in de winkel waar onze Top-Veranda medewerkers u graag verder helpen met het verwezenlijken van uw tuinwensen. U bent van harte welkom onder het genot van een kop koffie/thee.

Tags:

Kijk ook eens naar de volgende berichten:

Maak kennis met het Deponti vouwdak

Wil je meer uit je tuin halen en het hele jaar door comfortabel buiten kunnen zitten? Met een Deponti overkapping creëer je eenvoudig een stijlvolle en functionele buitenruimte. Bij Top-Veranda's helpen we je daar graag bij. In onze showroom in Den Bosch kun je verschillende Deponti overkappingen en accessoires van dichtbij bekijken.

Lees meer...
T/m 15 maart: 20% korting op Deponti

Je krijgt nu 20% korting op alle Deponti overkappingen en accessoires. Maar wees er snel bij, want deze aanbieding geldt maar tijdelijk, t/m 15 maart 2026.

Lees meer...
Glasschuifwand, dubbele deur of schuifpui? Wat is de optie voor u?

Bij Top-Veranda’s kunt u kiezen uit een veranda of tuinkamer met glasschuifwand, een dubbele deur of een schuifpui. Elke optie heeft zijn eigen voordelen.

Lees meer...
Overkapping upgraden? Top-Veranda's regelt het!

Goed nieuws: bij Top-Veranda’s kunt u uw bestaande overkapping laten upgraden naar een comfortabele tuinkamer.

Lees meer...
HEEFT U EEN VRAAG OVER ONZE SERVICE?

Ons team staat voor u klaar!

Contact & openingstijden